previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

Nareszcie Wakacje ! - czerwiec 2019

 

UWAGA!!! Próba przed występem artystycznym na gminnych dożynkach - wrzesień 2019r.

 

Sukces ósmoklasistów - czerwiec 2019

 

W czerwcu CKE ogłosiła wyniki egzaminu ósmoklasisty który uczniowie pisali w dniach 15-17 kwietnia 2019r.

Szkoła osiągnęła rewelacyjne wyniki:

  • język polski 70,8% (w województwie 60,9%)
  • matematyka 60,4% (w województwie 43,5%)
  • język niemiecki 62,4% (w województwie 54,6)
  • język angielski 76,0% (w województwie 58,5%)

Cieszymy się z sukcesu i Gratulujemy wszystkim, którzy się do niego przyczynili.

 

Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2018/2019

 

                                                                                   

KONKURSY POZASZKOLNE

KONKURSY PRZEDMIOTOWE

 

WOJEWÓDZKIE KONKURSY PRZEDMIOTOWE

Zwycięzcami etapów szkolnych poszczególnych konkursów oraz reprezentantami szkoły na etapach gminnych konkursów przedmiotowych zostali:

 

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO

Mateusz Leja

Karolina Skrzipczyk

Aleksander Pawleta

Wiktoria Garbiec

 

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Aleksander Pawleta

Bartosz Świerc

Natali Gogolok

 

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Marco Schemainda

Mateusz Leja

 

WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY

Natalia Gogolok

Seweryn Krawczyk

Aleksander Pawleta

 

Aleksander Pawleta - po zwycięstwie na etapie gminnym Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego został zakwalifikowany do etapu wojewódzkiego i tym samym uzyskał tytuł: Finalisty Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Niemieckiego

MIĘDZYGMINNY KONKURS ŁADNEGO PISANIA 

 I miejsce Wiktoria Garbiec

II miejsce Karolina Skrzipczyk

 

X MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI  TWÓRCZOŚCI KS. JANA TWARDOWSKIEGO

I miejsce Samanta Miensok

III miejsce julianna Leja

OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZY POŻARNICZEJ ,,MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM” - ETAP GMINNY

I miejsce Karolina Skrzipczyk

II miejsce Aleksandra Słota

III miejsce Jakub Hahnewald-Flak

OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZY POŻARNICZEJ ,,MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM” - ETAP POWIATOWY

I miejsce Karolina Skrzipczyk

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY ”Multitest” organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej

Laureat Seweryn Krawczyk

 

KONKURSY ARTYSTYCZNE

 

KONKURS RECYTATORSKI „JUGEND TRAGT GEDICHTE VOR”

Naszą szkolę reprezentowali

Samanta Miensok

Bartosz Świerc

Natalia Gogolok

 

KONKURS   PIOSENKI BOŻONARODZENIOWEJ w języku niemieckim w Opolu

III miejsce Samanta Miensok

 

I OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL PIOSENKI DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ

Naszą szkołę reprezentowała  Samanta Miensok

 

MIĘDZYSZOLNY KONKURS  GDY MYŚLĘ POLSKA…

Naszą szkołę reprezentowała  Samanta Miensok

 

GMINNY KONKURS TERARALNY LITERACKI PRZEBIERANKI

Naszą szkołę reprezentowała Julianna Leja

 

GMINNY TURNIEJ PAPIEROWYCH SAMOLOTÓW

Drużyna PSP Domecko – I miejsce w gminie

Damian Urzędowski – I miejsce wkategorii klas VI

Marco Schemianda - I miejsce w kategorii klas VII

 

GMINNY KONKURS EKOLOGICZNY ,,DRUGIE ŻYCIE ODPADÓW”

I miejsce Sebastian Fillip w kategorii klas I-III

Wyróżnienia przyznane zostały wszystkim pozostałym uczestnikom z naszej szkoły : 

Maciejowi Popielowi, Mateuszowi Skrzipczykowi, Bartoszowi Bara, Marcelowi Kaduk, Jakubowi Hahnewald-Flak, Bartoszowi Machajowi, Dawidowi Gonsiorowi, Franciszkowi Litwiniec, Amelii Różyczka, Karolinie Skrzipczyk, Kingdze Różyczka i Julii Drąg.

 

ZAWODY SPORTOWE

LEKKAATLETYKA –etap gminny

biegi sztafetowe II miejsce  Mateusz Leja, Paweł Pekar, Michał Litwiniec, Piotr Czech

skok w dal III miejsce Paweł Pekar

biegi sztafetowe III miejsce Julia Liguda, Julia Drąg, Paulina Nierobisz, Angelika Miensok

bieg 600m I miejsce Angelika Miensok

biegi sztafetowe I miejsce  Arkadiusz Pekar, Dominik Merta, Adam Hankus, Denis Heuer

bieg 600m I miejsce Adam Hankus

 skok w dal II miejsce Arkadiusz Pekar

biegi sztafetowe II miejsce Karolina Skrzipczyk, Samanta Miensok, Kinga Pawleta, Helena Pawleta

bieg 600m II miejsce Karolina Skrzipczyk

skok w dal III miejsce Kinga Pawleta

rzut piłeczką palantową II miejsce Franciszek Litwiniec, III miejsce Bartosz Blachucik

bieg 300m II miejsce Dominik Merta

biegi sztafetowe II miejsce Julia Strzępek, Samanta Miensok, Julianna Leja, Helena Pawleta

bieg 300m I miejsce Samanta Miensok

 

MINI PIŁKA RĘCZNA – etap gminny

III miejsce dziewczyny

Julianna Leja, Helena Pawleta, Kinga Pawleta, Karolina Skrzipczyk, Julia Strzępek, Amelia Różyczka, Oliwia Notka

III miejsce chłopcy

Adam Hankus, Dominik Merta, Damian Urzędowski, Arkadiusz Pekar, Krzyszof Toporek, Oliver Weber

 

MINI PIŁKA NOŻNA – etap gminny

III miejsce dziewczyny

Karolina Skrzipczyk, Julianna Leja, Kinga Pawleta, Helena Pawleta, Oliwia Notka, Julia Strzępek, Zuzanna Waliczek

 

MINI PIŁKA SIATKOWA – etap gminny

II miejsce chłopcy

Dominik Merta, Arkadiusz Pekar, Krzysztof Toporek, Bartosz Blachucik, Adam Hankus

 

PIŁKA SIATKOWA – etap gminny

II miejsce chłopcy

Paweł Pekar, Michał Litwiniec, Piotr Czech, Aleksander Sanetra, Michał Pawleta

 

MINI PIŁKA NOŻNA – etap gminny

III miejsce dziewczyny

Karolina Skrzipczyk, Julianna Leja, Kinga Pawleta, Helena Pawleta, Oliwia Notka, Julia Strzępek, Zuzanna Waliczek, Samanta Miensok

III miejsce chłopcy

Dominik Merta, Arkadiusz Pekar, Krzysztof Toporek, Bartosz Blachucik, Adam Hankus, Denis Heuer, Karol Waliczek, Szymin Merta, Oliver Weber

 

DWA OGNIE – etap gminny

I miejsce

Amelia Różyczka, Zuzanna Waliczek, Oliwia Notka, Julianna Leja, Samanta Miensok, Krzysztof Toporek, Oliwer Weber, Domminik Merta, Bartosz Blachucik, Denis Heuer

 

MAŁY OLIMPIJCZYK – etap gminny

III miejsce

Julianna Leja, Samanta Miensok, Denis Heuer, Zuzanna Waliczek, Oliwia Notka, Dominik Merta, Oliver Weber, Emanuel Bryla, Bartosz Blachucik.

 

POWIATOWE IGRZYSKA DZIECI I MŁODZIEŻY W MINI BADMINTONIE I BADMINTONIE

Blachucik Bartosz I miejsce, Bryla Emanuel V miejsce, Gonsior Dawid III miejsce, drużyna Michał Pawleta, Pekar Paweł II miejsce, Toporek Krzysztof IV miejsce, drużyna Hankus Adam, Urzędowski Damian I miejsce,  Miensok Samanta I miejsce, Helena Pawleta, Pawleta Kinga, Skrzipczyk Karolina I miejsce, Różyczka Kinga, Nierobisz Paulina II miejsce

 

UNIHOKEJ – etap gminny

II miejsce dziewczyny

Zuzanna Waliczek, Oliwia Notka, Samanta Miensok, Kinga Pawleta, Helena Pawleta, Julianna Leja, Karolina Skrzipczyk 

I miejsce chłopcy

Emanuel Bryla, Dominik Merta, Denis Heuer, Krzysztof Toporek, Bartosz Świerc, Arkadiusz Pekar, Adam Hankus.

 

III miejsce finał wojewódzki szkół wiejskich UNIHOKEJ

Damian Urzędowski, Denis Heuer, Bartosz Blachucik, Arkadiusz Pekar, Adam Hankus, Dominik Merta, Franciszek Litwiniec, Jakub Hahnewald – Flak, Bartosz Bara, Bartosz Machaj, Emanuel Bryla

  

MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ UNIHOKEJA

5-7 lat

 I miejsce

Karol Waliczek, Szymon Merta, Dominik Heuer, Igor Nowak, Franciszek Czech, Martyna Pawleta, Maciej Popiel, Kamil Kaliciński, Dawid Wenzel, Bartosz Hankus, Brajan Miensok

8-10 lat

 I miejsce

Franciszek Litwiniec, Bartosz Bara, Jakub Hahnewald – Flak, Jakub Tymczyszyn, Dominik Merta, Denis Heuer, Helena Pawleta, Oliwia Notka, Samanta Miensok,

11-13 lat

 II miejsce

Paulina Nierobisz, Julia Drąg, Angelika Miensok, Michał Pawleta, Michał Litwiniec, Adam Hankus, Paweł Pekar, Aleksander Sanetra

 

MISTRZOSTWA  MIASTA OPOLA W JUDO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Damian Urzędowski – I miejsce

 

KOMPRACHCICKIE ORŁY SPORTOWE

Adam Hankus  i Bartosz Blachucik

Drużyna Unihokeja

Damian Urzędowski, Denis Heuer, Bartosz Blachucik, Arkadiusz Pekar, Adam Hankus, Dominik Merta, Franciszek Litwiniec, Jakub Hahnewald – Flak, Bartosz Bara, Bartosz Machaj, Emanuel Bryla

 

 

KONKURSY SZKOLNE

 

Szkolny konkurs pn. "Miłość w wierszu lub piosence" zorganizowany z okazji Walentynek

W konkursie wzięło udział 9  uczniów naszej szkoły. Wszyscy uczestnicy zostali wyróżnieni i nagrodzeni drobnymi upominkami.

 

Szkolny konkurs plastyczny pn. "Wiosenne kwiaty"

Kategoria I-III

I miejsce - Ex aequo Jakub Hahnewald- Flak i Maciej Popiel

II miejsce - Sebastian Fillip

III miejsce - Maja Wojtasik

Kategoria IV-VIII

I miejsce  - Zuzanna Waliczek

II miejsce  - Karolina Skrzipczyk

III miejsce - Arkadiusz Pekar

Wyróżnienie przyznane zostało pracy zbiorowej Szymona i Dominika Merty

 

Konkurs na najładniej wykonany Różaniec

W konkursie wzięło udział 10 uczniów naszej szkoły. Wszyscy uczestnicy zostali wyróżnieni i nagrodzeni drobnymi upominkami.

 

Konkurs matematyczny "Czworokąty-akcja reklamowa"

Zwycięzca Julianna Leja

 

Konkursy organizowane z okazji Dnia Ziemi

Najpiękniejszy opis zwierzęcia przygotował Jakub Hahnewald-Flak

Najpiękniejszy opis rośliny przygotował Michał Pawleta

Najpiękniejszą roślinę na Wystawę Roślin i Zwierząt przyniosła  Julia Drąg

Najpiękniejsze zwierzę na Wystawę Roślin i Zwierząt przyniosła Julanna Leja

  • Publiczna Szkoła Podstwowa w Domecku ul. Opolska 52
  • 077 4646-176
  • pspdomecko@o2.pl
  • Sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30
Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do analizy statystycznej ruchu oraz dopasowania wyglądu i treści strony do potrzeb internautow. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki. © 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomLead