UWAGA ZMIANA PLANU LEKCJI ważny od 18.11.2019 !!!

Nowy plan lekcji 2019/2020 ważny od 18.11.2019 jest dostępny w zakładce ''Plan Lekcji''

Możliwość pobrania planu lekcji KLIKNIJ TUTAJ.

Udział w akcji "Szkoła do hymnu" - listopad 2019

8 listopada o symbolicznej godz. 11:11. uczniowie naszej szkoły oraz starszaki z oddziału przedszkolnego odśpiewali 4-zwrotki hymnu narodowego, tym samym biorąc udział w akcji "Szkoła do Hymnu" zainicjowanej przez Ministra Edukacji Narodowej oraz Radę Dzieci i Młodzieży RP. Przedsięwzięcie to kontynuacja ubiegłorocznej inicjatywy „Rekord dla Niepodległej”, w której także uczestniczyliśmy. Poprzez odśpiewanie hymnu narodowego uczciliśmy najważniejszą dla naszego kraju datę - 11 listopada czcząc i pamiętając o bohaterstwie, waleczności i męstwie naszych przodków, dzięki którym Polska po 123 latach niewoli wróciła na mapę Europy.

Apel z okazji Święta Niepodległości - listopad 2019

8 listopada odbył się w  naszej szkole odbył się apel z okazji Dnia Niepodległości, który został przygotowany przez uczniów klasy ósmej pod okiem nauczyciela historii. Ósmoklasiści recytowali wiersze oraz śpiewali patriotyczne piosenki wraz ze szkolnym chórkiem, który reprezentowała klasa szósta. Uczniowie z zaciekawieniem wysłuchali przedstawienia, a przygotowany apel skłonił wszystkich obecnych do refleksji nad wartością wolności i niepodległości. Dla najmłodszych uczniów była to prawdziwa lekcji patriotyzmu. Po zakończeniu szkolnych obchodów Dnia Niepodległości uczniowie klasy VIII naszej szkoły uczestniczyli wspólnie ze swoimi koleżankami i kolegami z innych szkół w uroczystych obchodach Dnia Niepodległości z udziałem kompanii Honorowej 91. Batalionu Logistycznego, które odbyły się w Komprachcicach.