previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

Spotkanie Opłatkowe - grudzień 2016

 

Święta Bożego Narodzenia to okres na który wszyscy czekają z niecierpliwością. Jak co roku przedszkolaki wraz z kolegami ze szkoły spotkali się na wspólnej wigilii w restauracji „Stary Dom”. Dzielenie się opłatkiem, składanie sobie życzeń i wspólne śpiewanie kolęd wprowadziło wszystkich w świąteczny nastrój.

 

  • Publiczna Szkoła Podstwowa w Domecku ul. Opolska 52 Domecko 46-070 Komprachcice
  • tel./fax. 077 4646-176
  • pspdomecko@o2.pl
  • Sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30
Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do analizy statystycznej ruchu oraz dopasowania wyglądu i treści strony do potrzeb internautow. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki. © 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomLead