previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

Zabawy karnawałowe - styczeń 2017

 

Okres karnawału to wspaniały czas zabaw nie tylko dla dorosłych, ale również dla dzieci. W środę 25 lutego wspaniałe bale karnawałowe odbywały się na sali gimnastycznej w Publicznej Szkole Podstawowej w Domecku. Rano swoją zabawę miały przedszkolaki, które na tę okazję zaprosiły do oddziału przedszkolnego także swoich dziadków i babcie. Po zabawie przedszkolaków, swój bal mieli uczniowie młodszych klas szkoły podstawowej. Poprzebierani za dzikie zwierzęta i czarnoskórych murzynków odbyli podróż do Afryki razem z wodzirejem Bartkiem, który poprowadził dla nas wszystkie zabawy karnawałowe w tym dniu. Wieczorem, okazję do potańczenia w rytm znanych przebojów mieli uczniowie starszych klas szkoły podstawowej. Dobry humor i karnawałowy nastrój towarzyszył wszystkim naszym uczniom jeszcze przez długi czas po zabawie.

 

  • Publiczna Szkoła Podstwowa w Domecku ul. Opolska 52 Domecko 46-070 Komprachcice
  • tel./fax. 077 4646-176
  • pspdomecko@o2.pl
  • Sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30
Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do analizy statystycznej ruchu oraz dopasowania wyglądu i treści strony do potrzeb internautow. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki. © 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomLead