JoomlaTemplates.me by BlueHost Reviews

Zabawy karnawałowe - styczeń 2017

 

Okres karnawału to wspaniały czas zabaw nie tylko dla dorosłych, ale również dla dzieci. W środę 25 lutego wspaniałe bale karnawałowe odbywały się na sali gimnastycznej w Publicznej Szkole Podstawowej w Domecku. Rano swoją zabawę miały przedszkolaki, które na tę okazję zaprosiły do oddziału przedszkolnego także swoich dziadków i babcie. Po zabawie przedszkolaków, swój bal mieli uczniowie młodszych klas szkoły podstawowej. Poprzebierani za dzikie zwierzęta i czarnoskórych murzynków odbyli podróż do Afryki razem z wodzirejem Bartkiem, który poprowadził dla nas wszystkie zabawy karnawałowe w tym dniu. Wieczorem, okazję do potańczenia w rytm znanych przebojów mieli uczniowie starszych klas szkoły podstawowej. Dobry humor i karnawałowy nastrój towarzyszył wszystkim naszym uczniom jeszcze przez długi czas po zabawie.

View the embedded image gallery online at:
http://szkola.domecko.pl/index.php/107-bal-1#sigFreeId3317095514