previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

Warsztaty tworzenia komiksów - luty 2017

 

Uczniowie z Domecka wzięli udział w kreatywnych warsztatach organizowanych w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Opolu. Chłopcy i dziewczęta z klas 4-6 poznali historię teatru Kamishibai –japońskiej sztuki obrazowej oraz wysłuchali opowieści o „Klementynce”. Druga część warsztatów były to zajęcia z tworzenia komiksów. Nasi uczniowie z wielkim zainteresowaniem  słuchali o sztuce powstawania tego gatunku, następnie wzięli udział w szkoleniu, podczas którego w grupach pisali dialogi do kadrów najpopularniejszych  komiksów. Na koniec odbyły się gry i zabawy z wykorzystaniem Internetu, gdzie uczniowie mogli pochwalić się znajomością współczesnych filmów oraz gier komputerowych. Takie nietypowe lekcje podobają nam się bardzo i wiele z nich wynosimy. Zachęcamy też dzieci i młodzież z naszej gminy, by odwiedzali pobliskie biblioteki. Dziś są one miejscem wypełnionym kulturą, gdzie można nie tylko wypożyczyć książki, ale też spędzić czas konstruktywnie i z wielką przyjemnością.

 

  • Publiczna Szkoła Podstwowa w Domecku ul. Opolska 52 Domecko 46-070 Komprachcice
  • tel./fax. 077 4646-176
  • pspdomecko@o2.pl
  • Sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30
Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do analizy statystycznej ruchu oraz dopasowania wyglądu i treści strony do potrzeb internautow. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki. © 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomLead