Spotkanie z misjonarzami - luty 2017

W środę 8.02 uczniowie szkoły w Domecku mieli okazję spotkać się z misjonarzami ze zgromadzenia ojców werbistów z Nysy, którzy przybyli do szkoły razem z proboszczem parafii w Domecku - Ks. Marciem. Wizyta była zwieńczeniem trwającej przez dwa miesiące w szkole i oddziale przedszkolnym zbiórki przyborów i artykułów szkolnych dla potrzebujących dzieci z krajów misyjnych. O. Michał  i O. Józef opowiedzieli dzieciom o specyfice swej pracy na misjach w krajach Ameryki Południowej i Środkowej. Liczne fotografie i barwne opowiadania wprawiły dzieci w klimat tamtego radosnego i kolorowego świata.