previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

Spotkanie z misjonarzami - luty 2017

 

W środę 8.02 uczniowie szkoły w Domecku mieli okazję spotkać się z misjonarzami ze zgromadzenia ojców werbistów z Nysy, którzy przybyli do szkoły razem z proboszczem parafii w Domecku - Ks. Marciem. Wizyta była zwieńczeniem trwającej przez dwa miesiące w szkole i oddziale przedszkolnym zbiórki przyborów i artykułów szkolnych dla potrzebujących dzieci z krajów misyjnych. O. Michał  i O. Józef opowiedzieli dzieciom o specyfice swej pracy na misjach w krajach Ameryki Południowej i Środkowej. Liczne fotografie i barwne opowiadania wprawiły dzieci w klimat tamtego radosnego i kolorowego świata.

 

  • Publiczna Szkoła Podstwowa w Domecku ul. Opolska 52 Domecko 46-070 Komprachcice
  • tel./fax. 077 4646-176
  • pspdomecko@o2.pl
  • Sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30
Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do analizy statystycznej ruchu oraz dopasowania wyglądu i treści strony do potrzeb internautow. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki. © 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomLead