previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

Walentynki - luty 2017

 

Ostatni tydzień przed wyczekiwanymi feriami upłyną w naszej szkole pod znakiem walentynek. Czerwone dekoracje, serduszka i oczywiście skrzynka walentynkowa - te symbole przypominały nam o zbliżającym się święcie zakochanych.  Zwyczaje walentynkowe już na dobre zakorzeniły się w naszej szkole. Wszyscy uczniowie z chęcią wrzucali wykonywane przez siebie walentynki do specjalnie przygotowanej skrzynki. 10 lutego - w ostatni dzień szkoły przed feriami na specjalnym apelu odbyło się rozdawanie walentynkowych kartek adresatom. Poczta cieszyła się niezmiennie bardzo dużym powodzeniem. Podobnie jak pamiątkowe fotografie z walentynkową dekoracją.

 

  • Publiczna Szkoła Podstwowa w Domecku ul. Opolska 52 Domecko 46-070 Komprachcice
  • tel./fax. 077 4646-176
  • pspdomecko@o2.pl
  • Sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30
Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do analizy statystycznej ruchu oraz dopasowania wyglądu i treści strony do potrzeb internautow. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki. © 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomLead