Lista Kandydatów Przyjętych i Kandydatów Nieprzyjętych do Oddziału Przedszkolnego Publicznej Szkoły w Domecku na rok szkolny 2020/2021

Bal karnawałowy – styczeń 2020r.

W karnawale nie może zabraknąć hucznego balu, dlatego też przedszkolaki przyszły do oddziału przedszkolnego przebrane w przeróżne stroje. Nie zbrakło księżniczek, służb mundurowych, postaci z bajek a także superbohaterów. Na dzieci czekały animatorki, które zapewniły mnóstwo niespodzianek i atrakcji oraz aktywnie angażowały dzieci do zabawy. Na balu pojawił się także Minionek oraz bałwan Olaf, którzy bawili się wspólnie z dziećmi.

Dzień Babci i Dziadka – styczeń 2020r.