Zakończenie roku szkolnego – czerwiec 2019r.

W środę 19 czerwca do oddziału przedszkolnego przybyli rodzice, aby uroczyście pożegnać absolwentów. Przedszkolaki przedstawiły przygotowany na tę okazję program artystyczny, po którym nastąpiło rozdanie dyplomów i upominków dzieciom kończącym przedszkole. Nie zabrakło również poczęstunku i ostatnich pamiątkowych zdjęć. Absolwentom życzymy udanych wakacji oraz samych sukcesów w klasie I.

Spartakiada Przedszkolaków – maj 2019r.

Jak co roku przedszkolaki z gminy Komprachcice spotkały się w Polskiej Nowej Wsi na spartakiadzie pod hasłem „Zmagania małych sportowców”. Na dzieci czekało 13 różnych stacji, z których każda pozwoliła na ćwiczenie innych dyscyplin sportowych. W nagrodę za włożony trud na dzieci czekały pamiątkowe medale oraz puchar.

Dzień Mamy i Taty – maj 2019r.

W czwartek 23 maja dzieci z oddziału przedszkolnego zaprosiły do siebie rodziców, aby zaprezentować im przedstawienie „Jak mama tatę poznała”. Dzieci z zaangażowaniem przedstawiły swój program artystyczny oraz wręczyły rodzicom przygotowane prezenty. Święto Rodziców zakończyło się wspólnym poczęstunkiem.