Wigilia – grudzień 2018r.

Jak co roku przed świętami przedszkolaki oraz uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Domecku spotkali się w restauracji „Piramida” na wspólnej wigilii. Spotkanie rozpoczęło się od wspólnego dzielenia opłatkiem oraz składania życzeń, nie zabrakło również śpiewania kolęd oraz smacznego poczęstunku. Wszystkim uczestnikom spotkania udzielił się wyjątkowy nastrój zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Dekorujemy pierniki – grudzień 2018r.

Podczas przygotowań do wspólnej wigilii oprócz nauki kolęd i piosenek świątecznych nie mogło zabraknąć również dekorowania pierników. Wszystkie dzieci z zapałem zabrały się do pracy i z przyniesionych materiałów tworzyły swoje dzieła. Wszyscy z niecierpliwością czekają na szkolno-przedszkolną wigilię w czasie której przygotowanych pierników będzie można spróbować.

Występ przedszkolaków w Komprachcicach – grudzień 2018r.

Podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego w Komprachcicach, który odbył się 16 grudnia na scenie wystąpiły przedszkolaki z Domecka. Dzieci zaprezentowały zgromadzonej publiczności świąteczne piosenki, za co zostały nagrodzone gromkimi brawami.