Wigilia szkolno-przedszkolna – grudzień 2019r.

20 grudnia przedszkolaki wraz z uczniami PSP w Domecku spotkali się w restauracji Piramida na wspólnej Wigilii. Nie zabrakło w tym dniu składania życzeń, dzielenia się opłatkiem oraz wspólnego kolędowania.

Jasełka – grudzień 2019r.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia przedszkolaki zaprosiły do oddziału przedszkolnego rodziców, aby zaprezentować przygotowane jasełka pod tytułem „Boże Narodzenie w leśnej stajence. Po występie na wszystkich zebranych gości czekał słodki poczęstunek.

Występ w Komprachcicach – grudzień 2019r.

Podczas jarmarku bożonarodzeniowego w Komprachcicach swój występ zaprezentowały przedszkolaki z Domecka. Dzieci zaśpiewały zgromadzonej publiczności świąteczne piosenki, za co z rąk Wójta otrzymały słodkie upominki.

Please publish modules in offcanvas position.