Zakończenie roku szkolnego – czerwiec 2018

22 czerwca dzieci z oddziału przedszkolnego pożegnały swoich kolegów, którzy od września staną się uczniami. Absolwenci przedstawili program artystyczny, po którym otrzymali pamiątkowe dyplomy. Po części oficjalnej wszyscy udali się do sali gdzie czekał poczęstunek i gdzie wspólnym tańcem rodziców i dzieci powitaliśmy wakacje.

„Z wróżką przez świat baśni i bajek” czerwiec 2018

W odpowiedzi na zaproszenie wróżki przedszkolaki wybrały się do Gminnej Biblioteki Publicznej Filii w Domecku na zajęcia poświęcone bajkom i baśniom. Na dzieci czekał konkurs wiedzy o bohaterach bajek i baśni a następnie każde dziecko wykonało swoją wróżkę lub czarodzieja. W nagrodę za aktywny udział w zajęciach na dzieci czekały upominki.

Spartakiada – maj 2018r.

Jak co roku w maju przedszkolaki wyruszyły do Polskiej Nowej Wsi na Spartakiadę. Na dzieci czekało wiele ciekawych konkurencji, w których mogły sprawdzić swoje umiejętności. Nie zabrakło również gier i zabaw grupowych oraz spotkań z kolegami i koleżankami z innych przedszkoli.  Po wspólnej zabawie na wszystkich czekał obiad na świeżym powietrzu a w nagrodę za starannie wykonywane ćwiczenia każde dziecko otrzymało pamiątkowy medal.