Przedszkolaki szukają zajączka - kwiecień 2019r.

Wielkanocne Czytanie Bajek – kwiecień 2019r.

Z okazji zbliżających się świąt Wielkiej Nocy przedszkolaki odwiedziły Gminną Bibliotekę Publiczną Filię w Domecku. Pani Natalia opowiedziała dzieciom o zwyczajach świątecznych w innych krajach, przeczytała opowiadania wielkanocne oraz przygotowała liczne zagadki oraz atrakcje. Bardzo dziękujemy za zaproszenie i ciekawie spędzony czas.

Teatrzyk ekologiczny- kwiecień 2019r.

Do oddziału przedszkolnego zawitali nietypowi goście – kosmici, którzy przez zabawę uczyli dzieci zasad prawidłowej segregacji odpadów. Teatrzyk był dla dzieci dużym przeżyciem i cenną lekcją.