Przedszkolaki w bibliotece – październik 2018r.

Dzieci z oddziału przedszkolnego w odpowiedzi na zaproszenie Pani Natalii z Gminnej Biblioteki Publicznej Filii w Domecku wzięły udział w zajęciach zatytułowanych „Jestem bezpieczny w drodze do przedszkola”. Zajęcia były świetną okazją do przypomnienia sobie zasad ruchu drogowego a także zapoznania z biblioteką i jej księgozbiorem.

Święto Pieczonego Ziemniaka – październik 2018r.

Korzystając z pięknej jesiennej pogody przedszkolaki wraz z uczniami Publicznej Szkoły Podstawowej w Domecku wybrali się do Stajni Green Forest w Polskiej Nowej Wsi na Święto Pieczonego Ziemniaka. Na miejscu oprócz pieczonych ziemniaków i kiełbaski czekało na dzieci wiele atrakcji: jazda na koniu, głaskanie królików, plac zabaw oraz dużo ruchu na świeżym powietrzu.

Przedszkolaki robią sałatkę owocową – wrzesień 2018r.

Nic tak nie smakuje jak własnoręcznie przygotowany posiłek, dlatego przedszkolaki samodzielnie przygotowały sałatkę owocową którą następnie ze smakiem zjadły. Wszyscy z zapałem obierali, kroili i próbowali owoców a efekty ich pracy można zobaczyć na zdjęciach.