previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

Dzień Kobiet - marzec 2017

 

Międzynarodowy Dzień Kobiet obchodzony co roku 8 marca nie mógł umknąć uwadze męskiej społeczności naszej szkoły. Wszak nasze uczennice to także kobiety! Radosna atmosfera panowała w naszej szkole już od samego ranka. Na korytarzach krzątali się uczniowie z bukietami kwiatów dla swoich pań. Bardzo miłą niespodziankę sprawił wszystkim samorząd uczniowski, który z specjalnie przygotowanym na tę okazję banerem odwiedzał wszystkie klasy składając najlepsze życzenia wszystkim dziewczynkom. Było bardzo sympatycznie. Dzień upłynął nam w miłej i pogodnej atmosferze.

 

  • Publiczna Szkoła Podstwowa w Domecku ul. Opolska 52 Domecko 46-070 Komprachcice
  • tel./fax. 077 4646-176
  • pspdomecko@o2.pl
  • Sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30
Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do analizy statystycznej ruchu oraz dopasowania wyglądu i treści strony do potrzeb internautow. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki. © 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomLead