Dzień Kobiet - marzec 2017

Międzynarodowy Dzień Kobiet obchodzony co roku 8 marca nie mógł umknąć uwadze męskiej społeczności naszej szkoły. Wszak nasze uczennice to także kobiety! Radosna atmosfera panowała w naszej szkole już od samego ranka. Na korytarzach krzątali się uczniowie z bukietami kwiatów dla swoich pań. Bardzo miłą niespodziankę sprawił wszystkim samorząd uczniowski, który z specjalnie przygotowanym na tę okazję banerem odwiedzał wszystkie klasy składając najlepsze życzenia wszystkim dziewczynkom. Było bardzo sympatycznie. Dzień upłynął nam w miłej i pogodnej atmosferze.