previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

Konkurs na EKO-MARZANNĘ - wyniki - marzec 2017

 

Podczas obchodów I Dnia Wiosny -21 marca 2017r. w naszej szkole rozstrzygnięto konkurs na najpiękniejszą eko marzannę. Na konkurs wpłynęło 11 marzann wykonanych z materiałów ekologicznych i odpadów pochodzących w gospodarstw domowych tj. gazet, butelek, tkanin, puszek. Jury złożone z nauczycieli w każdej kategorii konkursowej postanowiło przyznać nagrodę za I miejsce oraz wyróżnienie. Wyniki przedstawiają się następująco:

 Kategoria I-III

I miejsce: Jakub Hahnewald-Flak (klasa I)

Wyróżnienie: Dawid Gonsior (klasa I)

Kategoria IV-VI

I miejsce: Aleksandra Słota (klasa IV)

Wyróżnienie: Karolina Skrzipczyk (klasa IV) i Julia Drąg (klasa V)

Nagroda specjalna:

Samanata i Angelika Miensok -rodzeństwo (Dziewczynki z klas III i VI)

 

Wszyscy uczestnicy zostali obdarowani upominkami, a ww. zwycięzcy dyplomami i nagrodami. Konkurs na EKO-MARZANNĘ miał na celu uświadamianie dzieciom od najmłodszych lat, że niektóre odpady można ponownie wykorzystywać i robić z nich nowe ciekawe rzeczy. Jednym z celów było także propagowanie recyklingu, jako możliwości pozyskiwania różnorodnych materiałów do tworzenia ciekawych, barwnych i niezwykłych form przestrzennych.

 

  • Publiczna Szkoła Podstwowa w Domecku ul. Opolska 52 Domecko 46-070 Komprachcice
  • tel./fax. 077 4646-176
  • pspdomecko@o2.pl
  • Sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30
Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do analizy statystycznej ruchu oraz dopasowania wyglądu i treści strony do potrzeb internautow. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki. © 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomLead