previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

Szkolny Festiwal Talentów - marzec 2017

 

I Dzień Wiosny popularnie zwany jest także Dniem Wagarowicza. Aby nasi uczniowie w tym dniu nie wagarowali staramy się zapewnić im, szczególnie w tym dniu, moc atrakcji w szkole. W tym roku 21 marca zorganizowany został I SZKOLNY FESTIWAL TALENTÓW. Pomysł stworzenia takiego festiwalu, już od samego początku cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem u uczniów. W Szkolnym Festiwalu Talentów w Domecku mieliśmy okazję zobaczyć 16 występów. To bardzo dużo jak na tak małą szkołę jak Domecko. Uczniowie prezentowali różne talenty sportowe, muzyczne i artystyczne. Uczniowie śpiewali, grali na instrumentach, prezentowali układy taneczne i grę w badmintona. Bardzo ciekawy był występ ucznia klasy IV naszej szkoły, trenującego na co dzień judo. Festiwal zakończył się głosowaniem publiczności na najciekawszy występ dnia. Osoby wybrane przez publiczność, czyli uczniów naszej szkoły zostały nagrodzone medalami za zajęcie I, II i III miejsca, a wszyscy pozostali uczestnicy, którzy prezentowali swoje talenty pamiątkowymi medalami wykonanymi specjalnie na tę okazję.

 

A oto wyniki konkurs na najciekawszy pokaz talentu podczas Szkolnego Festiwalu Talentów:

I miejsce: Zuzanna Waliczek- klasa II (dziewczynka prezentowała taniec klasyczny-balet)

II miejsce: Marco Schemainda -klasa V (chłopiec opowiadał o swojej pasji, jaką jest zamiłowanie do techniki )

III miejsce: Grupa kabaretowa z klasy VI w składzie: Michał Pawleta, Julia Liguda, Wiktoria Garbiec (grupa zaprezentowała skecz i piosenkę)

 

  • Publiczna Szkoła Podstwowa w Domecku ul. Opolska 52 Domecko 46-070 Komprachcice
  • tel./fax. 077 4646-176
  • pspdomecko@o2.pl
  • Sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30
Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do analizy statystycznej ruchu oraz dopasowania wyglądu i treści strony do potrzeb internautow. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki. © 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomLead