previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

Jezu, Umierasz za mnie... - Przedstawienie Wielkopostne - kwiecień 2017

 

W Wielki Poniedziałek uczniowie klasy III i klasy VI zaprezentowali przedstawienie wielkopostne pt. „Jezu umierasz za mnie…”. W czasie przedstawienia miało miejsce uroczyste czytanie fragmentów Ewangelii o męce i śmierci Jezusa oraz odgrywanie scenek z życia uczniów, przeplatane odpowiednim repertuarem muzycznym.

Przedstawienie skłaniało widzów do refleksji nad własnym życiem, wprowadzało w nastrój Wielkiego Tygodnia. Celem przedstawienia było uświadomienie sobie, ze Jezus umiera w sercu każdego człowieka, który dopuszcza się zła. 

  • Publiczna Szkoła Podstwowa w Domecku ul. Opolska 52 Domecko 46-070 Komprachcice
  • tel./fax. 077 4646-176
  • pspdomecko@o2.pl
  • Sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30
Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do analizy statystycznej ruchu oraz dopasowania wyglądu i treści strony do potrzeb internautow. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki. © 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomLead