previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

Konkursu na najpiękniejszą flagę kraju europejskiego - maj 2017

 

Uczniowie w domu przygotowywali piękne prace przedstawiające flagi wielu państw Europy. Najchętniej wykonywaną flagą była flaga Polski, pojawiły się jednak także flagi państw takich jak: Niemcy, Litwa, czy Hiszpania, a także flaga Unii Europejskiej. 

 Wyniki konkursu na najpiękniejszą flagę kraju europejskiego przedstawiają się następująco:

 KATEGORIA I -III

I miejsce: Zuzanna Waliczek (klasa II)

II miejsce: Jakub Hahnewald- Flak (klasa I)

III miejsce: Emanuel Bryla (klasa III)

KATEGORIA IV -VI

I miejsce: Seweryn Krawczyk (klasa V)

II miejsce: Adam Hankus (klasa V)

III miejsce: Paweł Zapała (klasa V)

 

 

  • Publiczna Szkoła Podstwowa w Domecku ul. Opolska 52 Domecko 46-070 Komprachcice
  • tel./fax. 077 4646-176
  • pspdomecko@o2.pl
  • Sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30
Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do analizy statystycznej ruchu oraz dopasowania wyglądu i treści strony do potrzeb internautow. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki. © 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomLead