previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

Wystawa roślin i zwierząt - maj 2017

 

Światowy Dzień Ziemi zapoczątkowano w USA w 1970 r. W Polsce święto to obchodzone jest od 1990 r. Ma ono na celu zjednoczenie wszystkich ludzi w trosce o kruchy ekosystem naszej planety. Już tradycją stało się, że w naszej szkole z tej okazji organizowana jest wystawa zwierząt i roślin. Publiczność miała okazję oglądać króliki, kota, pieski, żółwia, rybkę, kanarka, a także storczyki i bratki. Właściciele z dumą prezentowali swoich podopiecznych, a zwiedzający z zapartym tchem i wielką przyjemnością oglądali zwierzątka, dopytując z zaciekawieniem o szczegóły dotyczące ich życia  i opieki nad nimi. W czasie wystawy odbył się konkurs na najpiękniejsze zwierzę, w którym zwycięzcami zostały króliki Michała Pawlety i kot Angeliki Miensok. W drugim konkursie najpiękniejsza okazała się roślinka Marcina Liska. Jury wybrało również najciekawszą charakterystykę. W kategorii rośliny wygrał Bartek Bara, a w kategorii zwierząt Dominik Merta. Czas urozmaiciła nam również klasa VI wystawiając przedstawienie ekologiczne. Była to bardzo ciekawa lekcja przyrody, która na pewno pozostawi miłe wspomnienia.

Następna wystawa już za rok! Zapraszamy

 

  • Publiczna Szkoła Podstwowa w Domecku ul. Opolska 52 Domecko 46-070 Komprachcice
  • tel./fax. 077 4646-176
  • pspdomecko@o2.pl
  • Sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30
Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do analizy statystycznej ruchu oraz dopasowania wyglądu i treści strony do potrzeb internautow. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki. © 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomLead