previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

Dzień Mamy i Taty w naszej szkole - maj 2017

 

W szkole podstawowej w Domecku odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Matki i Dziecka. Zaproszeni goście mogli wysłuchać piosenek wierszy a przede wszystkim życzeń jakie składały Im ich pociechy. Z okazji rodziców święta powstał pierwszy w dziejach szkoły zespół muzyczny, który zagrał utwór oraz sto lat dla Kochanych rodziców. Odbył się też sąd nad tym „ kto jest ważniejszy mama czy tata?”. Sędziowie po wysłuchaniu obu stron racji przyznać nie mogli nikomu – ich zdaniem oboje rodzice potrzebni są w domu. Rodzice mogli podziwiać również piękne tańce w wykonaniu uczennic naszej szkoły. Na zakończenie rodzice zostali obdarowani laurkami wykonanymi przez ich pociechy oraz drobnymi prezentami. Zwieńczeniem wszystkiego był wspólny słodki poczęstunek.

 

  • Publiczna Szkoła Podstwowa w Domecku ul. Opolska 52 Domecko 46-070 Komprachcice
  • tel./fax. 077 4646-176
  • pspdomecko@o2.pl
  • Sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30
Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do analizy statystycznej ruchu oraz dopasowania wyglądu i treści strony do potrzeb internautow. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki. © 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomLead