JoomlaTemplates.me by BlueHost Reviews

Dzień Dziecka - czerwiec 2017

 

1 czerwca 2017 r. uczniowie naszej szkoły z okazji Dnia Dziecka wyjechali do Parku Rozrywki DREAMPARK w miejscowości Ochaby Wielkie w województwie śląskim. Wycieczka organizowana była przy współpracy nauczycieli szkoły wraz z radą rodziców. Park rozrywki, który odwiedziliśmy skrywał w sobie wiele interesujących niespodzianek.  Jedną z pierwszych atrakcji, którą zwiedziliśmy wraz z przewodnikiem był Park Miniatur. Mogliśmy zobaczyć najbardziej spektakularne i niesamowite budowle świata, a także prawdziwe perełki architektury światowej. Odwiedziny w domu do góry nogami, usytuowanym w parku były szczególnie dla naszych najmłodszych uczniów, prawdziwą przyjemnością. Natomiast, oceanarium prehistoryczne: gigantyczne dinozaury i potężne gady morskie, które można było tam zobaczyć zachwyciły wszystkich. W strefie „zero” stanieliśmy oko w oko z groźnym rekinem Megalodonem. Atrakcje przygotowane specjalnie dla dzieci młodszych i większych, takie jak: park linowy, trampoliny i dmuchańce, zabawy na placu zabaw pozwoliły naszych uczniom prawdziwie zrelaksować się i sprawiły im ogromnie wiele radości.