previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 - wrzesień 2017

 

4 września 2017r. Dyrektor Szkoły pan H. Hajzyk inaugurował nowy rok szkolny 2017/2018. Naukę w naszej szkole rozpoczęło 55 uczniów w klasach 1-7.

W tym roku szkolnym nic nie jest tak jak zwykle – to rok dużych zmian w naszej szkole, podobnie zresztą jak w tysiącach szkół w całej Polsce – rozpoczyna się wdrażanie reformy oświatowej, która przywraca ośmioklasowe szkoły podstawowe, likwiduje gimnazja oraz zmienia system kształcenia w liceach, technikach i szkołach branżowych.

Mamy nadzieję, że zmiany będą tylko korzystne i pozytywnie wpłyną na rozwój i kształcenie naszych uczniów.

 W związku z rozpoczynającym się nowym rokiem szkolnym nauczycielom i uczniom życzymy pomyślności, zrealizowania planów i marzeń, satysfakcji z własnych dokonań, rodzicom – dobrej, owocnej współpracy ze szkołą i wielu radości z sukcesów dzieci.

 

  • Publiczna Szkoła Podstwowa w Domecku ul. Opolska 52
  • 077 4646-176
  • pspdomecko@o2.pl
  • Sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30
Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do analizy statystycznej ruchu oraz dopasowania wyglądu i treści strony do potrzeb internautow. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki. © 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomLead