previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

"Czym jest szczęście mówią bajki ... - wrzesień 2017

 

W sobotę 9 września w ramach Edukacji kulturowej Opolszczyzny w naszej szkole odbyły się pierwsze warsztaty z przedstawicielami Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Opolu. Celem cyklu spotkań, w których bierzemy udział jest promowanie czytelnictwa, rozwijanie twórczości uczniów i umiejętności pracy w zespole, a także wykorzystanie terapeutycznej funkcji bajek dla rozwoju u dzieci empatii i otwartości wobec innych. Działania realizowane w ramach projektu to m.in.: warsztaty integracyjne, warsztaty czytelniczo-edukacyjne i regionalne. Rezultatem końcowym projektu będzie stworzenie wspólnej książki lub pracy plastycznej na temat szczęścia z napisanym tekstem i wykonanymi ilustracjami.

 

  • Publiczna Szkoła Podstwowa w Domecku ul. Opolska 52
  • 077 4646-176
  • pspdomecko@o2.pl
  • Sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30
Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do analizy statystycznej ruchu oraz dopasowania wyglądu i treści strony do potrzeb internautow. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki. © 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomLead