previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

„PROKADO – nieza_WODNI” – wrzesień 2017

 

22 września na kompleksie sportowym Delfin w Krapkowicach odbyły się konkurencje sportowe: pływanie ,siatkówka i piłka nożna w ramach współpracy czterech gmin PROKADO :Komprachcice, Dąbrowa, Prószków i Krapkowice. Nasi uczniowie dzielnie reprezentowali gminę odnosząc duże sukcesy!!!! Była super zabawa dla wszystkich uczniów medale i prezenty !

Gminę reprezentowali następujący uczniowie naszej szkoły: w pływaniu Julianna Leja, Piotr Czech

W piłce nożnej Michał Pawleta, Adam Hankus, Aleksander Sanetra, a grupe czirliderek tworzyły Samanta Miensok, Paulina Nierobisz, Julia Drąg, Karolina Skrzipczyk, Angelika Miensok, Julia Liguda

 

  • Publiczna Szkoła Podstwowa w Domecku ul. Opolska 52
  • 077 4646-176
  • pspdomecko@o2.pl
  • Sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30
Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do analizy statystycznej ruchu oraz dopasowania wyglądu i treści strony do potrzeb internautow. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki. © 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomLead