previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

"Edukacja kulturowa w naszej szkole" – wrzesień 2017

 

Energetycznie, kulturowo i artystycznie - tak przebiegały kolejne zajęcia w ramach projektu edukacyjnego "Czym jest szczęście..." organizowane dla uczniów klas 4-6. W trzecim spotkaniu  gościem szczególnym była pani Ewa Kruszyna - etnografka ze Śląskiego Centrum Edukacji działającego przy Zespole Śląsk. Pani Ewa przybliżyła uczniom znaczenie pojęcia SZCZĘŚCIE w szacunku do rodziny, wartości przyjaźni, miłości, braterstwa, w poszanowaniu tradycji kulturowych Śląska Opolskiego. 

 

  • Publiczna Szkoła Podstwowa w Domecku ul. Opolska 52
  • 077 4646-176
  • pspdomecko@o2.pl
  • Sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30
Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do analizy statystycznej ruchu oraz dopasowania wyglądu i treści strony do potrzeb internautow. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki. © 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomLead