JoomlaTemplates.me by BlueHost Reviews

Dzień Chłopaka – wrzesień 2017

 

29 września świętowaliśmy w naszej szkole zbliżający się Dzień Chłopaka. Święto to już na stałe zagościło w terminarzu naszych imprez szkolnych. Z okazji Dnia Chłopaka w naszej szkole podczas przerw odbywały się gry i zabawy przygotowane przez Samorząd Uczniowski dla wszystkich chłopców. Chłopcy mogli wykazać się swoimi umiejętnościami i talentami. Uczniowie z klas młodszych próbowali po pokonaniu slalomu trafić piłką do bramki, a także zmierzyli się w konkurencji na najbardziej fantazyjne zawiązanie krawata. Chłopcy ze starszych klas przyszywali guzik do materiału, a także rywalizowali ze sobą w konkurencji na najdłuższą obierkę ziemniaka. Dziewczęta przygotowały szereg atrakcji, dzięki czemu chłopcy w swoje święto świetnie się bawili. Było miło, wesoło i zabawnie. Takie dni w szkole lubimy najbardziej!