previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

Dzień Chłopaka – wrzesień 2017

 

29 września świętowaliśmy w naszej szkole zbliżający się Dzień Chłopaka. Święto to już na stałe zagościło w terminarzu naszych imprez szkolnych. Z okazji Dnia Chłopaka w naszej szkole podczas przerw odbywały się gry i zabawy przygotowane przez Samorząd Uczniowski dla wszystkich chłopców. Chłopcy mogli wykazać się swoimi umiejętnościami i talentami. Uczniowie z klas młodszych próbowali po pokonaniu slalomu trafić piłką do bramki, a także zmierzyli się w konkurencji na najbardziej fantazyjne zawiązanie krawata. Chłopcy ze starszych klas przyszywali guzik do materiału, a także rywalizowali ze sobą w konkurencji na najdłuższą obierkę ziemniaka. Dziewczęta przygotowały szereg atrakcji, dzięki czemu chłopcy w swoje święto świetnie się bawili. Było miło, wesoło i zabawnie. Takie dni w szkole lubimy najbardziej! 

 

  • Publiczna Szkoła Podstwowa w Domecku ul. Opolska 52
  • 077 4646-176
  • pspdomecko@o2.pl
  • Sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30
Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do analizy statystycznej ruchu oraz dopasowania wyglądu i treści strony do potrzeb internautow. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki. © 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomLead