previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

Sprzątanie Świata – wrzesień 2017

 

Jak co roku uczniowie naszej szkoły aktywnie i ochoczo włączyli się w akcję "Sprzątanie Świata" . Sprzątanie Świata – Polska” to wspólna lekcja poszanowania środowiska. Jej celem jest promowanie nieśmiecenia, edukacja odpadowa oraz inicjowanie działań, dzięki którym zmniejszy się  negatywny wpływ człowieka na środowisko. W ramach tej akcji, uczniowie sprzątali teren wokół szkoły oraz najbliższe otoczenie. Dzieci zaopatrzone w jednorazowe rękawice pozbierały, a następnie wyrzuciły uzbierane odpady do szkolnego kontenera na śmieci. Mamy nadzieję, że nasze działania przyczynią się do większego dbania o naturalne środowisko przez wszystkich mieszkańców Domecka. 

 

  • Publiczna Szkoła Podstwowa w Domecku ul. Opolska 52
  • 077 4646-176
  • pspdomecko@o2.pl
  • Sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30
Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do analizy statystycznej ruchu oraz dopasowania wyglądu i treści strony do potrzeb internautow. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki. © 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomLead