previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

"Kreatywne spotkania" – wrzesień 2017

 

W  sobotę 30 września w naszej szkole odbyły się kolejne warsztaty w ramach projektu ,,Czym jest szczęście…” . Tym razem dzieci zapoznały się z kulturą czeską, zwyczajami i z historią ,,czeską” naszego regionu. W części artystycznej, która okazała się bardzo kreatywna uczestnicy projektu stali się ilustratorami (stworzyli ilustracje do czeskiej bajki ,,Czarodziejska fujarka”), aktorami, tancerzami i projektantami  swoich osobistych kubków szczęścia. Te wszystkie artystyczne działania stały się pretekstem do rozmów o szczęściu, o pojmowaniu szczęścia w kontekście poznanej bajki oaz do wytworów doświadczanej sztuki. Na koniec zajęć zostało uzupełnione magiczne drzewo w specjalne owoce szczęścia.

 

  • Publiczna Szkoła Podstwowa w Domecku ul. Opolska 52
  • 077 4646-176
  • pspdomecko@o2.pl
  • Sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30
Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do analizy statystycznej ruchu oraz dopasowania wyglądu i treści strony do potrzeb internautow. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki. © 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomLead