previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

Wyjazd do Krasiejowa – październik 2017

 

 

We wtorek 3 października uczniowie klasy II, IV i V naszej szkoły wzięli udział w wycieczce do Parku Nauki i Ewolucji Człowieka w Krasiejowie. Wyjazd organizowany i finansowany był w ramach projektu "Młodzi Odkrywcy Sekretów Nauki", który kontynuowany jest w naszej szkole również w obecnym roku szkolnym. Mimo niesprzyjającej aury na zewnątrz wyjazd zaliczyć trzeba do udanych, ponieważ odwiedzone przez nas miejsce jest połączeniem dwóch wzajemnie uzupełniających się atrakcji – Jura Parku - największego parku dinozaurów oraz Parku Nauki i Ewolucji, z atrakcji którego używaliśmy niezależnie od deszczu i niepogody. Najbardziej interesującym dla dzieci przeżyciem było ruchome kino w Tunelu Czasu. Przy użyciu przeróżnych technik multimedialnych dzieci mogły zobaczyć jak powstał Układ Słoneczny, Ziemia i pierwsze formy życia. Niesamowitą atrakcją Jura Parku było także Prehistoryczne Oceanarium, zachwycające olbrzymimi stworzeniami z przeszłości. Ponieważ wyjazd finansowany był ze środków projektu europejskiego był on całkowicie bezpłatny, a po kilkugodzinnym zwiedzaniu na miejscu czekał na naszych uczniów ciepły posiłek. Wycieczka do Parku Nauki i Ewolucji Człowieka w Krasiejowie pozwoliła wszystkim uczestnikom przeżyć wspaniałą przygodę i w ciekawy sposób poznać świat.

 

  • Publiczna Szkoła Podstwowa w Domecku ul. Opolska 52
  • 077 4646-176
  • pspdomecko@o2.pl
  • Sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30
Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do analizy statystycznej ruchu oraz dopasowania wyglądu i treści strony do potrzeb internautow. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki. © 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomLead