Dzień Edukacji Narodowej - październik 2017

13 października odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie wyrazili wdzięczność i podziękowanie za trud i poświęcenie, a także za wsparcie i serce, jakie każdego dnia okazują im nauczyciele. Apel rozpoczął się odśpiewaniem hymnu narodowego, a następnie dzieci, które rozpoczęły naukę w pierwszej klasie zaprezentowały wiersze i piosenki prezentując w ten sposób to, czego zdążyły nauczyć się przez pierwszy miesiąc w naszej szkole. Następnie przyszedł czas na oficjalną uroczystość pasowania na ucznia, podczas której pierwszoklasiści składali ślubowanie i oficjalnie zostali włączeni do społeczności szkolnej. Na zakończenie uczniowie klasy czwartej i siódmej podziękowali piosenką nauczycielom i pracownikom szkoły za trud i wychowanie. W uroczystym apelu w tym dniu uczestniczyli nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi, uczniowie, a także ich rodzice. Dzień Edukacji Narodowej uczciliśmy w naszej szkole w szczególnej i odświętnej atmosferze.