previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

Dzień Edukacji Narodowej - październik 2017

 

13 października odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie wyrazili wdzięczność i podziękowanie za trud i poświęcenie, a także za wsparcie i serce, jakie każdego dnia okazują im nauczyciele. Apel rozpoczął się odśpiewaniem hymnu narodowego, a następnie dzieci, które rozpoczęły naukę w pierwszej klasie zaprezentowały wiersze i piosenki prezentując w ten sposób to, czego zdążyły nauczyć się przez pierwszy miesiąc w naszej szkole. Następnie przyszedł czas na oficjalną uroczystość pasowania na ucznia, podczas której pierwszoklasiści składali ślubowanie i oficjalnie zostali włączeni do społeczności szkolnej. Na zakończenie uczniowie klasy czwartej i siódmej podziękowali piosenką nauczycielom i pracownikom szkoły za trud i wychowanie. W uroczystym apelu w tym dniu uczestniczyli nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi, uczniowie, a także ich rodzice. Dzień Edukacji Narodowej uczciliśmy w naszej szkole w szczególnej i odświętnej atmosferze.

 

  • Publiczna Szkoła Podstwowa w Domecku ul. Opolska 52
  • 077 4646-176
  • pspdomecko@o2.pl
  • Sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30
Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do analizy statystycznej ruchu oraz dopasowania wyglądu i treści strony do potrzeb internautow. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki. © 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomLead