previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

Bijemy rekord w RKO - październik 2017

 

16 października obchodzony jest na świecie Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca i z tej okazji co roku w połowie października Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy organizuje rekord w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej przez jak największą ilość osób. W tym roku przyjęliśmy zaproszenie strażaków z OSP w Domecku  do udziału w tej akcji i również wzięliśmy w niej udział. W poniedziałek 16 października ponad 50 osób uczniów i nauczycieli w naszej szkole na 6 fantomach prowadziło równocześnie resuscytację krążeniowo-oddechowa (RKO) czyli uciśnięcia klatki piersiowej i wdechy ratownicze. Cało wydarzenie trwało 30 minut. Cieszymy się z każdej prawidłowo wykonanej resuscytacji, czynnego udziału i prawidłowego zachowania naszych uczniów.

 

  • Publiczna Szkoła Podstwowa w Domecku ul. Opolska 52
  • 077 4646-176
  • pspdomecko@o2.pl
  • Sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30
Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do analizy statystycznej ruchu oraz dopasowania wyglądu i treści strony do potrzeb internautow. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki. © 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomLead