previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

Odwiedzili nas świeccy misjonarze - październik 2017

 

11 października 2017 roku gościli w naszej szkole Państwo Karolina i Karol Fromont – małżeństwo, które przez 11 lat służyło na misjach w Europie, Azji i Ameryce Północnej. Goście przeprowadzili zajęcia z Przedszkolakami, uczniami klas I – V oraz uczniami klas VI – VII. Opowiadając o swoich doświadczeniach pracy na misjach wykorzystywali rekwizyty, filmy, taniec i piosenki. Uczniowie poznali zwyczaje i elementy kultury Filipińskiej, dowiedzieli się jak wygląda praca i nauka dzieci w krajach misyjnych. Zajęcia były prowadzone w bardzo interesujący sposób. Uczniowie z zaciekawieniem i zaangażowaniem uczestniczyli w spotkaniu. 

 

  • Publiczna Szkoła Podstwowa w Domecku ul. Opolska 52
  • 077 4646-176
  • pspdomecko@o2.pl
  • Sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30
Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do analizy statystycznej ruchu oraz dopasowania wyglądu i treści strony do potrzeb internautow. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki. © 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomLead