previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

Śniadanie Daje Moc - listopad 2017

 

Zgodnie z tradycją Publicznej Szkoły Podstawowej w Domecku uczniowie klasy I – III ( 20 osób) przygotowywali zdrowe, smaczne i kolorowe śniadanie, a wszystko to w ramach ogólnopolskiej akcji „ Śniadanie daje moc”. Dzieci z dużym zaangażowaniem obierali i kroili warzywa, smarowali pełnoziarniste pieczywo, dekorowali potrawy na talerzach. Przygotowali nakrycie stołu i z niecierpliwością czekali na moment kiedy zasiądą do wspólnego śniadania. Kanapki własnoręcznie zrobione w mgnieniu oka znikały z talerzy.

Po śniadaniu uczniowie zapoznawali się z nową piramidą żywienia , obejrzeli film o „10 zasadach zdrowego żywienia”  oraz wysłuchali piosenki śpiewanej przez „świeżaki”. Na koniec dzieci przygotowały pyszny zdrowy deser. To był naprawdę smaczny i zdrowy dzień.

 

  • Publiczna Szkoła Podstwowa w Domecku ul. Opolska 52
  • 077 4646-176
  • pspdomecko@o2.pl
  • Sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30
Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do analizy statystycznej ruchu oraz dopasowania wyglądu i treści strony do potrzeb internautow. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki. © 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomLead