previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

Wybory do SAMORZĄDU SZKOLNEGO - listopad 2017

 

Tradycją w naszej szkole są przeprowadzane już od kilu lat demokratyczne wybory do władz samorządu uczniowskiego. Społeczność uczniowska jak również nauczyciele w dniu wyborów wybierają przewodniczącego samorządu szkolnego wśród kandydujących do tego tytułu uczniów jak i opiekuna samorządu pośród nauczycieli. W tym roku do roli przewodniczącego społeczności szkolnej pretendowało czterech kandydatów, po jednym z klasy IV, V, VI i VII. Kandydaci kilka dni przed wyborami bardzo aktywnie prowadzili swoje kampanie wyborcze. Wspierali ich w tym sztaby wyborcze. Barwne plakaty, banery wyborcze i ulotki można było zobaczyć w każdym miejscu w szkole. Najmilszym akcentem dla wszystkich uczniów był jednak dzień wyborów, kiedy to każdy mógł poczuć się jak pełnoprawny obywatel oddając swój anonimowy głos na wybranego kandydata.

 

  • Publiczna Szkoła Podstwowa w Domecku ul. Opolska 52
  • 077 4646-176
  • pspdomecko@o2.pl
  • Sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30
Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do analizy statystycznej ruchu oraz dopasowania wyglądu i treści strony do potrzeb internautow. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki. © 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomLead