JoomlaTemplates.me by BlueHost Reviews

Wybory do SAMORZĄDU SZKOLNEGO - listopad 2017

 

Tradycją w naszej szkole są przeprowadzane już od kilu lat demokratyczne wybory do władz samorządu uczniowskiego. Społeczność uczniowska jak również nauczyciele w dniu wyborów wybierają przewodniczącego samorządu szkolnego wśród kandydujących do tego tytułu uczniów jak i opiekuna samorządu pośród nauczycieli. W tym roku do roli przewodniczącego społeczności szkolnej pretendowało czterech kandydatów, po jednym z klasy IV, V, VI i VII. Kandydaci kilka dni przed wyborami bardzo aktywnie prowadzili swoje kampanie wyborcze. Wspierali ich w tym sztaby wyborcze. Barwne plakaty, banery wyborcze i ulotki można było zobaczyć w każdym miejscu w szkole. Najmilszym akcentem dla wszystkich uczniów był jednak dzień wyborów, kiedy to każdy mógł poczuć się jak pełnoprawny obywatel oddając swój anonimowy głos na wybranego kandydata.