previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

Warsztaty z rzeźby i malarstwa - listopad 2017

 

W ramach współpracy szkoły z Zespołem Szkół Plastycznych w Opolu nasi  uczniowie zostali zaproszeni na warsztaty z rzeźby i malarstwa. Dzieci wykonywały płaskorzeźby oraz dzieła malarskie przedstawiające martwą naturę. Wzięliśmy udział również w wykładzie, którego tematem przewodnim był kolor w życiu i sztuce. 

 

  • Publiczna Szkoła Podstwowa w Domecku ul. Opolska 52
  • 077 4646-176
  • pspdomecko@o2.pl
  • Sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30
Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do analizy statystycznej ruchu oraz dopasowania wyglądu i treści strony do potrzeb internautow. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki. © 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomLead