Andrzejki - listopad 2017

Zgodnie z tradycją, ostatnie dni listopada to w naszej szkole czas zabaw i wróżb andrzejkowych. Imprezę corocznie przygotowuje samorząd uczniowski. Andrzejki są doskonałą okazją do wspaniałej zabawy, a jednocześnie dobrą sposobnością by przybliżyć uczniom tradycję i obrzędy ludowe. Dyskoteka andrzejkowa przygotowana dla uczniów klas IV-VII przebiegała w znakomitej atmosferze pełnej wróżb i magii. Podczas zabawy nie zabrakło tradycyjnych wróżb związanych  z laniem wosku. Uczniowie próbowali także poznać imię swojej przyszłej miłości. Całą imprezę uświetniała świetna muzyka, nad którą czuwali chłopcy z klasy VII. Na uczniów młodszych klas czekały wróżby przygotowane przez piątoklasistów. Uczniowie klasy V wykazali się niezwykłą kreatywnością i przebrali się za wróżki i czarowników. Zadbali również o odpowiednią dekorację sali wróżb. Dzieci mogły dowiedzieć się, miedzy innymi jaki prezent niedługo dostaną, kim zostaną w przyszłości, a także gdzie pojadą z klasą na wycieczkę. Zabawne przepowiednie dostarczały dzieciom mnóstwo radości i uśmiechu, co z pewnością sprawi, że na dzień ten na długo pozostanie w ich pamięci.