previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

Mikołajki - grudzień 2017

 

Odwiedziny św. Mikołaja w szkole to zawsze bardzo wyczekiwane wydarzenie dla wszystkich uczniów i przedszkolaków. Nie inaczej było także w tym roku. Mikołaj odwiedził dzieci zgromadzone na sali gimnastycznej w środę 6 grudnia po drugiej lekcji. Po rozdaniu prezentów wszystkie dzieci ochoczo włączyły się w świąteczną zabawę z Mikołajem. Były wspólne tańce i  gry. Uśmiechnięte twarze dzieci zdradzały radość i zadowolenie. Druga część tego wyjątkowego dnia w szkole poświęcona była udziałowi w akcji: "Marzycielska poczta". Marzycielska Poczta to ogólnopolska akcja, która polega na wysyłaniu tradycyjnych listów i kartek do ciężko chorych dzieci. Nasi uczniowie aktywnie i z zapałem włączyli się w sporządzanie kartek świątecznych dla chorego Michałka. W profilu umieszczonym na stronie Marzycielskiej Poczty można było odnaleźć najważniejsze informacje o wybranym dziecku i jego zainteresowaniach. Dla chorych dzieci listy i kartki, które dostają stanowią ogromne wsparcie i dodają siły do walki z chorobą. Niezwykły dzień mikołajek w naszej szkole upłynął nie tylko pod znakiem radości i zabawy, ale również pomocy potrzebującym dzieciom. 

 

  • Publiczna Szkoła Podstwowa w Domecku ul. Opolska 52
  • 077 4646-176
  • pspdomecko@o2.pl
  • Sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30
Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do analizy statystycznej ruchu oraz dopasowania wyglądu i treści strony do potrzeb internautow. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki. © 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomLead