Uczniowie kl. I-III w kinie - styczeń 2018

Dnia 31.01.2018 roku uczniowie klas I –III wraz z nauczycielami wybrali się na wycieczkę do Kina Helios w Opolu na film „ Gnomy rozrabiają”. Cała sala kinowa była do naszej dyspozycji. Dzięki uprzejmości kierownictwa film został wyemitowany tylko dla nas. Uczniowie zajęli najwygodniejsze miejsca dla siebie czyli te najwyższe. Przed projekcją filmu Pani pracownica kina – przeprowadziła z dziećmi krótką pogadankę na temat kim są wróżki, krasnale, gnomy. Dzieci sprawnie określały czym się różnią poszczególne postacie. Na koniec przeprowadziła krótki quiz. Każde z dzieci otrzymało drobny prezent oraz każda klasa wygrała karty „ Piotruś”. Po tym wprowadzeniu dzieci z ciekawością i z wypiekami na twarzy obejrzały film.