previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

Uczniowie kl. I-III w kinie - styczeń 2018

 

Dnia 31.01.2018 roku uczniowie klas I –III wraz z nauczycielami wybrali się na wycieczkę do Kina Helios w Opolu na film „ Gnomy rozrabiają”. Cała sala kinowa była do naszej dyspozycji. Dzięki uprzejmości kierownictwa film został wyemitowany tylko dla nas. Uczniowie zajęli najwygodniejsze miejsca dla siebie czyli te najwyższe. Przed projekcją filmu Pani pracownica kina – przeprowadziła z dziećmi krótką pogadankę na temat kim są wróżki, krasnale, gnomy. Dzieci sprawnie określały czym się różnią poszczególne postacie. Na koniec przeprowadziła krótki quiz. Każde z dzieci otrzymało drobny prezent oraz każda klasa wygrała karty „ Piotruś”. Po tym wprowadzeniu dzieci z ciekawością i z wypiekami na twarzy obejrzały film.

 

  • Publiczna Szkoła Podstwowa w Domecku ul. Opolska 52
  • 077 4646-176
  • pspdomecko@o2.pl
  • Sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30
Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do analizy statystycznej ruchu oraz dopasowania wyglądu i treści strony do potrzeb internautow. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki. © 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomLead