previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

Bal Karnawałowy - luty 2018

 

Tradycyjnie, w okresie karnawału, w naszej szkole organizowane są  zabawy karnawałowe dla dzieci. Karnawał to bardzo miła i radosna tradycja w roku kalendarzowym, dlatego nasi uczniowie wyczekują dnia balu z niecierpliwością. Karnawał jest ściśle związany z tańcami i muzyką, tych dwóch elementów dobrej zabawy nie mogło zabraknąć również u nas - na zabawie karnawałowej dla uczniów klas I-III i na dyskotece dla uczniów klas IV-VII. W tym roku bal karnawałowy dla uczniów klas I-III i przedszkola odbywał się pod hasłem: "Podróż przez kontynenty. Karnawał na świecie". Przebrania dzieci odzwierciedlały tę tematykę. Na parkiecie bawili się mieszkańcy różnych kontynentów i zakątków świata, zwierzaki i postacie z bajek. Zabawy prowadzone przez naszego ulubionego animatora - wodzireja Bartka bardzo podobały się dzieciom. Wraz z upływem czasu robiło się wesoło, wszyscy bawili się radośnie, pląsając w dzikich tańcach, a uśmiech długo nie znikał z twarzy dzieci. Uczniowie klas IV-VIII również mieli swoją zabawę karnawałową i podobnie jak młodsi uczniowie, chętnie oddawali się tanecznym pląsom aż do późnego wieczora. Uczestnicy dyskoteki uczestniczyli we wspólnych zabawach i tańcach. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku przygotowanego przez rodziców. 

 

  • Publiczna Szkoła Podstwowa w Domecku ul. Opolska 52
  • 077 4646-176
  • pspdomecko@o2.pl
  • Sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30
Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do analizy statystycznej ruchu oraz dopasowania wyglądu i treści strony do potrzeb internautow. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki. © 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomLead