previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

Dzień Kobiet - marzec 2018

 

Miłym wydarzeniem w naszej szkole był apel z okazji Dnia Kobiet, podczas którego chłopcy złożyli życzenia żeńskiej społeczności szkoły. Święto wszystkich Pań, tych dużych i tych młodszych obchodzone 8 marca to dzień pełen uśmiechu i radości. Wiedzą o tym chłopcy z naszej szkoły, którzy specjalnie z okazji tego święta przygotowali krótką scenkę kabaretową, w której przedstawili różne typy kobiet spotykane na co dzień. Przedstawienie w żartobliwy sposób pokazało, że świat bez kobiet byłby smutny, pusty i nijaki. Również chłopcy z klas młodszych stanęli na wysokości zadania i pod opieką swoich pań przygotowali i odegrali bajkę o królewnie Śnieżce i siedmiu krasnoludkach. Na apelu wszystkie dziewczynki zostały obdarowane słodkościami, by ten dzień był choć trochę inny od zwykłej szkolnej codzienności. Mała rzecz, a naprawdę cieszy!

 

  • Publiczna Szkoła Podstwowa w Domecku ul. Opolska 52
  • 077 4646-176
  • pspdomecko@o2.pl
  • Sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30
Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do analizy statystycznej ruchu oraz dopasowania wyglądu i treści strony do potrzeb internautow. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki. © 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomLead