previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

Wystawa roślin i zwierząt – maj 2018

 

W tym roku szkolnym po raz 13 odbyła się w naszej szkole wystawa roślin i zwierząt. Wystawa cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Uczniowie z entuzjazmem deklarują chęć zaprezentowania swoich pupili, a potem z wielkim zapałem opowiadają o nich przed publicznością.

Publiczność  wnikliwie przyglądała się przyniesionym kotom, żółwiom, papugom, chomikom, psom i roślinom doniczkowym, aby następnie oddać głosy. 

Najpiękniejszym zwierzęciem wybrano kotka Julii Ligudy, a najpiękniejszą rośliną storczyka należącego do Michała Pawlety.

Jury natomiast oceniało charakterystykę zwierząt i roślin. 

Uznano, że najpiękniej opowiadała o swoim żółwiu Julianna Leja, a najciekawszą charakterystykę rośliny wygłosiła Julia Drąg, która bardzo ciekawie przedstawiła swoją dracenę. 

 

  • Publiczna Szkoła Podstwowa w Domecku ul. Opolska 52
  • 077 4646-176
  • pspdomecko@o2.pl
  • Sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30
Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do analizy statystycznej ruchu oraz dopasowania wyglądu i treści strony do potrzeb internautow. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki. © 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomLead