previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017/2018 - czerwiec 2018

 

W piątek 22 czerwca 2018 roku o godzinie 9.30 rozpoczął się w naszej szkole uroczysty apel podsumowujący rok szkolny 2017/18. Na sali gimnastycznej licznie zgromadzili się rodzice wszystkich uczniów, nauczyciele, pracownicy szkoły jak i sami uczniowie. Podczas akademii rozdano nagrody i świadectwa dla wszystkich  uczniów młodszych klas naszej szkoły, a wyróżnionym uczniom od klasy IV do VII wręczone zostały nagrody książkowe oraz świadectwa z biało czerwonym paskiem. Na apelu nie mogło oczywiście zabraknąć wzruszeń, wspomnień i pięknych słów. Program artystyczny przygotowany został przez wszystkich uczniów klas IV-VII. Jak podkreślił Pan Dyrektor, to był bardzo pracowity rok. Uczniowie i ich nauczyciele włożyli wiele wysiłku, by w tym dniu cieszyć się z wszystkich sukcesów naszych uczniów. Poruszony został także temat bezpieczeństwa podczas wakacji. Miejmy nadzieje że uczniowie wrócą wypoczęci i gotowi na nowy rok szkolny, który rozpocznie się już 3 września

 

  • Publiczna Szkoła Podstwowa w Domecku ul. Opolska 52
  • 077 4646-176
  • pspdomecko@o2.pl
  • Sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30
Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do analizy statystycznej ruchu oraz dopasowania wyglądu i treści strony do potrzeb internautow. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki. © 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomLead