previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

Dzień Chłopaka - wrzesień 2018

 

 

Dzień Chłopaka to święto, które w Polsce obchodzone jest 30 września. Święto to jest odpowiednikiem Dnia Kobiet, które przypada na 8 marca. W Dzień Chłopaka to dziewczyny obdarowują swojego kolegę, tatę, czy brata mniejszym lub większym podarunkiem. Ponieważ  30 września przypada w tym roku w niedzielę, w naszej szkole zabawy i atrakcje z okazji  Dnia Chłopaka zorganizowane zostały w  poniedziałek 1 października. Na korytarzu szkolnym stanęła specjalna ramka przypominająca fotobudkę, w której każdy z chłopaków mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Do zabawy dołączyły także dziewczyny.  Zabawne stroje i akcesoria wywoływały u wszystkich uśmiech na twarzy. Było bardzo wesoło. W tym dniu także dziewczynki, we współpracy z Samorządem Uczniowskim, przeszyły po klasach by złożyć wszystkim chłopcom życzenia i wręczyć upominki, a tym samym wyrazić swoją sympatię. Dzień chłopaka w naszej szkole przebiegał w atmosferze śmiechu i dobrej zabawy.

 

  • Publiczna Szkoła Podstwowa w Domecku ul. Opolska 52
  • 077 4646-176
  • pspdomecko@o2.pl
  • Sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30
Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do analizy statystycznej ruchu oraz dopasowania wyglądu i treści strony do potrzeb internautow. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki. © 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomLead