Dzień Chłopaka - wrzesień 2018

Dzień Chłopaka to święto, które w Polsce obchodzone jest 30 września. Święto to jest odpowiednikiem Dnia Kobiet, które przypada na 8 marca. W Dzień Chłopaka to dziewczyny obdarowują swojego kolegę, tatę, czy brata mniejszym lub większym podarunkiem. Ponieważ  30 września przypada w tym roku w niedzielę, w naszej szkole zabawy i atrakcje z okazji  Dnia Chłopaka zorganizowane zostały w  poniedziałek 1 października. Na korytarzu szkolnym stanęła specjalna ramka przypominająca fotobudkę, w której każdy z chłopaków mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Do zabawy dołączyły także dziewczyny.  Zabawne stroje i akcesoria wywoływały u wszystkich uśmiech na twarzy. Było bardzo wesoło. W tym dniu także dziewczynki, we współpracy z Samorządem Uczniowskim, przeszyły po klasach by złożyć wszystkim chłopcom życzenia i wręczyć upominki, a tym samym wyrazić swoją sympatię. Dzień chłopaka w naszej szkole przebiegał w atmosferze śmiechu i dobrej zabawy.