previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

"Spotkanie integracyjne uczniów klasy 7" - wrzesień 2018

 

28.09.2018 roku uczennice  klasy 7 zorganizowały ognisko oraz klasową zabawę do białego rana. A to wszystko by spędzić wspólnie czas i przy okazji uczcić Dzień Chłopaka. 

 

  • Publiczna Szkoła Podstwowa w Domecku ul. Opolska 52
  • 077 4646-176
  • pspdomecko@o2.pl
  • Sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30
Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do analizy statystycznej ruchu oraz dopasowania wyglądu i treści strony do potrzeb internautow. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki. © 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomLead