previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

Z podwórka na bieżnię" - udział w zajęciach sportowych - październik 2018

 

 

 

We wtorek 09 października uczniowie naszej szkoły mieli okazję wziąć udział w projekcie edukacyjnym realizowanym przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Komprachcicach pod nazwą: "Z podwórka na bieżnię". Projekt realizowany jest pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiego Związku Lekkoatletyki. Celem projektu jest promocja aktywności ruchowej połączona z umożliwieniem dzieciom poznania najprostszych form aktywności fizycznej, na bazie najbardziej wszechstronnej dyscypliny jaką jest Lekkoatletyka. Nasi uczniowie mieli okazję obejrzeć film o osiągnięciach polskich lekkoatletów i uczestniczyć w quizie i warsztatach. Na hali sportowej spotkali się ze znanymi i wybitnymi polskimi lekkoatletami: Panią Karoliną Czajkowską, Panem  Pawłem Januszewskim i Panem Sebastianem Chmarą. Wybrani uczniowie klas IV-VI odbyli także wspólny trening wraz z olimpijczykami  oraz uczestniczyli w zawodach w ramach rywalizacji międzyszkolnej.

  • Publiczna Szkoła Podstwowa w Domecku ul. Opolska 52
  • 077 4646-176
  • pspdomecko@o2.pl
  • Sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30
Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do analizy statystycznej ruchu oraz dopasowania wyglądu i treści strony do potrzeb internautow. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki. © 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomLead