PIECZEMY PIERNICZKI - listopad 2018

We wtorek 27 listopada po całej naszej szkole rozchodził się cudowny zapach pysznych pierniczków! Zbliża się pierwsza niedziela adwentu, czas  świątecznych przygotowań - to właśnie skłoniło nas do zorganizowania warsztatów wspólnego pieczenia świątecznych pierników. Uczniowie z wielką radością wałkowali przygotowane wcześniej ciasto, wycinali foremkami ulubione kształty i z uwagą obserwowały proces pieczenia się ciastek. Wszyscy mieli okazję przekonać się, że wspólne pieczenie to doskonała zabawa. Tego dnia nasza szkoła zamieniła się w prawdziwą fabrykę pierników. Upieczone pierniczki dekorowane będą podczas Jarmarku Mikołajkowego, który odbędzie się w naszej szkole już w I niedzielę adwentu. Pierniczki po upieczeniu wyglądały przepysznie i miejmy nadzieję, że przy dekorowaniu ich naszym uczniom nie zabraknie pomysłów i  wyobraźni.