previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

PIECZEMY PIERNICZKI - listopad 2018

 

 

We wtorek 27 listopada po całej naszej szkole rozchodził się cudowny zapach pysznych pierniczków! Zbliża się pierwsza niedziela adwentu, czas  świątecznych przygotowań - to właśnie skłoniło nas do zorganizowania warsztatów wspólnego pieczenia świątecznych pierników. Uczniowie z wielką radością wałkowali przygotowane wcześniej ciasto, wycinali foremkami ulubione kształty i z uwagą obserwowały proces pieczenia się ciastek. Wszyscy mieli okazję przekonać się, że wspólne pieczenie to doskonała zabawa. Tego dnia nasza szkoła zamieniła się w prawdziwą fabrykę pierników. Upieczone pierniczki dekorowane będą podczas Jarmarku Mikołajkowego, który odbędzie się w naszej szkole już w I niedzielę adwentu. Pierniczki po upieczeniu wyglądały przepysznie i miejmy nadzieję, że przy dekorowaniu ich naszym uczniom nie zabraknie pomysłów i  wyobraźni.

 

  • Publiczna Szkoła Podstwowa w Domecku ul. Opolska 52
  • 077 4646-176
  • pspdomecko@o2.pl
  • Sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30
Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do analizy statystycznej ruchu oraz dopasowania wyglądu i treści strony do potrzeb internautow. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki. © 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomLead

Please publish modules in offcanvas position.