previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

Trójkątna bajka - warsztaty dla klas I-III - listopad 2018

 

 

Dnia 28 listopada bieżącego roku uczniowie klasy II i III Szkoły Podstawowej w Domecku mieli okazję uczestniczenia w zajęciach prowadzonych przez Panią Joannę Bukowską - Golak z PPP w Opolu. Głównym tematem zajęć była "Trójkątna bajka". Podczas gdy Pani czytała treść bajki, uczniowie wykonywali poszczególne zadania. Reprezentując figury geometryczne (trójkąt i kwadrat), odrysowywali je na papierze, kolorowali, tworzyli trójkątnych i okrągłych królewiczów, wędrowali parami po klasie. Podczas zajęć uczniowie mogli wykazać się również umiejętnościami tanecznymi, a na sam koniec każdy mógł zaprezentować stworzoną  przez siebie pracę. Po zakończeniu zajęć uczniowie wrócili z uśmiechami na twarzach z powrotem na lekcje.

 

  • Publiczna Szkoła Podstwowa w Domecku ul. Opolska 52
  • 077 4646-176
  • pspdomecko@o2.pl
  • Sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30
Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do analizy statystycznej ruchu oraz dopasowania wyglądu i treści strony do potrzeb internautow. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki. © 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomLead

Please publish modules in offcanvas position.