Trójkątna bajka - warsztaty dla klas I-III - listopad 2018

Dnia 28 listopada bieżącego roku uczniowie klasy II i III Szkoły Podstawowej w Domecku mieli okazję uczestniczenia w zajęciach prowadzonych przez Panią Joannę Bukowską - Golak z PPP w Opolu. Głównym tematem zajęć była "Trójkątna bajka". Podczas gdy Pani czytała treść bajki, uczniowie wykonywali poszczególne zadania. Reprezentując figury geometryczne (trójkąt i kwadrat), odrysowywali je na papierze, kolorowali, tworzyli trójkątnych i okrągłych królewiczów, wędrowali parami po klasie. Podczas zajęć uczniowie mogli wykazać się również umiejętnościami tanecznymi, a na sam koniec każdy mógł zaprezentować stworzoną  przez siebie pracę. Po zakończeniu zajęć uczniowie wrócili z uśmiechami na twarzach z powrotem na lekcje.