previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

DZIEŃ KOLORÓW - styczeń 2019

 

 

Choć styczeń to miesiąc zimowy i dominujące kolory za oknem to szarości, w naszej szkole we wtorek 8 stycznia wcale nie było smutno, a w całej szkole pojawiło się mnóstwo różnorodnych barw. Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego zorganizowany został "Dzień Kolorów". Zabawa ta polegała na tym, aby uczniowie każdej klasy założyli ubrania w wylosowanym wcześniej prze siebie kolorze. Wykonanie tego zadania przez całą klasę gwarantowało uczniom dzień wolny od odpytywania ustnego i niezapowiedzianych kartkówek. Akcja miała także na celu integrację zespołów klasowych. Ku miłemu zaskoczeniu organizatorów, wszyscy uczniowie dostosowali się do wymogów tego dnia Dzięki różnobarwnym ubraniom wszystkim dopisywały dobre humory, bo jak wiadomo kolory wpływają na nasze samopoczucie. W tym dniu mimo zimowej aury w naszej szkole było naprawdę wesoło i kolorowo !

 

  • Publiczna Szkoła Podstwowa w Domecku ul. Opolska 52
  • 077 4646-176
  • pspdomecko@o2.pl
  • Sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30
Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do analizy statystycznej ruchu oraz dopasowania wyglądu i treści strony do potrzeb internautow. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki. © 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomLead