previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

DZIEŃ KOBIET - marzec 2019r.

 

8 marca nie mogło zabraknąć w naszej szkole świętowania Dnia Kobiet. Wszystkie panie i dziewczynki świętowały. Chłopcy z poszczególnych klas przygotowali niespodzianki dla swoich koleżanek z klasy i pań nauczycielek. Samorząd Uczniowski przygotował zaś zabawy i konkurencje przeznaczone specjalnie dla dziewczyn z okazji ich święta. Atrakcji nie brakowało. Dziewczęta rywalizowały ze sobą w konkurencjach o tajemniczych nazwach: "Szczęściara", "Królowa zimy", ""Bystre oczko", "Kopciuszek", najwięcej emocji wzbudziła jednak konkurencja pod nazwą: "Czerwonousta", która polegała na dokładnym pomalowaniu ust czerwoną szminką bez pomocy lusterka. Śmiechu było co niemiara. Wszystkie dziewczyny były zadowolone i szczęśliwe. Chłopcy życzyli wszystkim małym i dużym kobietom samych dni bez kłopotów i bez trosk oraz dużo radości! Oby te życzenia codziennie się nam spełniały!  

  • Publiczna Szkoła Podstwowa w Domecku ul. Opolska 52
  • 077 4646-176
  • pspdomecko@o2.pl
  • Sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30
Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do analizy statystycznej ruchu oraz dopasowania wyglądu i treści strony do potrzeb internautow. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki. © 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomLead