previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

Pierwszy Dzień Wiosny – marzec 2019r.

 

 

W tym roku nasi uczniowie uczcili Pierwszy Dzień Wiosny grając w podchody. Zadaniem drużyn było odnalezienie kolegów podążając za wskazówkami, które dla nich zostawili. Oprócz tego w każdym oznakowanym miejscu na dzieci czekały zadania - rebusy, zagadki, rymowanki i zabawy ruchowe. Po zakończonej grze spędziliśmy czas przy ognisku.  

  • Publiczna Szkoła Podstwowa w Domecku ul. Opolska 52
  • 077 4646-176
  • pspdomecko@o2.pl
  • Sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30
Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do analizy statystycznej ruchu oraz dopasowania wyglądu i treści strony do potrzeb internautow. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki. © 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomLead

Please publish modules in offcanvas position.