previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

DZIEŃ SZALONYCH FRYZUR - kwiecień 2019r.

 

 

1 Kwietnia to dzień żartów, dowcipów i kawałów obchodzony na cały świecie. Tego dnia przypada bowiem PRIMA APRILIS. Również w naszej szkole był to dzień zabawy, śmiechu i radości. Wszystko to z okazji zorganizowanego w tym dniu przez Samorząd Uczniowski DNIA SZALONYCH FRYZUR. Każdy, kto w tym dniu przyszedł do szkoły w ciekawej, zwariowanej i niebanalnej fryzurze został zwolniony z pytania i pisania niezapowiedzianych kartkówek. Kreatywność uczniów zaskoczyła nas wszystkich. Na głowach uczniów królowały fantazyjne i niespotykane na co dzień uczesania. Były to różnego rodzaju peruki, irokezy kucyki, doczepiane włosy i warkocze. Eksperymentowanie z fryzurami bardzo się wszystkim podobało. Aż żal, że ten zwariowany dzień tak szybko dobiegł końca…

 

 

  • Publiczna Szkoła Podstwowa w Domecku ul. Opolska 52
  • 077 4646-176
  • pspdomecko@o2.pl
  • Sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30
Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do analizy statystycznej ruchu oraz dopasowania wyglądu i treści strony do potrzeb internautow. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki. © 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomLead