previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

Finał Wojewódzki Szkół Wiejskich w Unihokeju - kwiecień 2019r.

BRĄZOWY MEDAL
04.04.2019r. w Niemodlinie odbył się fiał Wojewódzki  Szkół Wiejskich w Unihokeju klas VI i młodszych chłopców. 
Drużyna naszej szkoły po zaciętej walce wywalczyła III miejsce w składzie: Adam Hankus, Dominik Merta, Denis Heuer, Franciszek Litwiniec, Arkadiusz Pekar, Bartosz Blachucik, Jakub Hahnewald-Flak, Bartosz Bara, Bartosz Machaj, Damian Urzędowski, Emanuel Bryla
 
SERDECZNE GRATULACJE DLA WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW :)
 
 
  • Publiczna Szkoła Podstwowa w Domecku ul. Opolska 52
  • 077 4646-176
  • pspdomecko@o2.pl
  • Sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30
Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do analizy statystycznej ruchu oraz dopasowania wyglądu i treści strony do potrzeb internautow. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki. © 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomLead

Please publish modules in offcanvas position.