Prelekcja o ekologii - kwiecień 2019r.

W dniu 8 kwietnia 2019 r. dzieci z naszej szkoły wzięły udział w prelekcji o tematyce ekologicznej przeprowadzonej w ramach projektu: " Wspólna akcja segregacja- - działania informacyjno-edukacyjne dotyczące gospodarki odpadami w gminach Opole, Komprachcice i Turawa".  Głównym tematem prezentacji była segregacja odpadów. Uczniowie brali aktywny udział w spotkaniu, tym samym wykazali się dużą wiedzą na temat segregacji odpadów. Zajęcia zdecydowanie przyczynią się do poszerzenia wiedzy naszych uczniów z zakresu edukacji ekologicznej i rozpowszechniania proekologicznych nawyków i zachowań  oraz ekologicznego stylu życia.