previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

Prelekcja o ekologii - kwiecień 2019r.

 

W dniu 8 kwietnia 2019 r. dzieci z naszej szkoły wzięły udział w prelekcji o tematyce ekologicznej przeprowadzonej w ramach projektu: " Wspólna akcja segregacja- - działania informacyjno-edukacyjne dotyczące gospodarki odpadami w gminach Opole, Komprachcice i Turawa".  Głównym tematem prezentacji była segregacja odpadów. Uczniowie brali aktywny udział w spotkaniu, tym samym wykazali się dużą wiedzą na temat segregacji odpadów. Zajęcia zdecydowanie przyczynią się do poszerzenia wiedzy naszych uczniów z zakresu edukacji ekologicznej i rozpowszechniania proekologicznych nawyków i zachowań  oraz ekologicznego stylu życia.

 

 

  • Publiczna Szkoła Podstwowa w Domecku ul. Opolska 52
  • 077 4646-176
  • pspdomecko@o2.pl
  • Sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30
Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do analizy statystycznej ruchu oraz dopasowania wyglądu i treści strony do potrzeb internautow. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki. © 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomLead

Please publish modules in offcanvas position.