previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

Egzamin ósmoklasisty - kwiecień 2019r.

 

W dniach 15, 16 i 17 kwietnia uczniowie naszej szkoły przystąpili do swojego pierwszego ważnego egzaminu w życiu, a był to egzamin ósmoklasisty. Egzamin ósmoklasisty jest obowiązkowy, co oznacza, że każdy uczeń klasy 8 musi do niego przystąpić, aby ukończyć szkołę, a jego wyniki będą brane pod uwagę podczas rekrutacji do szkół ponadpodstawowych. W poniedziałek uczniowie zmierzyli się z językiem polskim, we wtorek z matematyką, natomiast środa poświęcona była egzaminowi z języka obcego nowożytnego. W naszej szkole uczniowie zdawali język angielski lub język niemiecki. Według informacji Centralnej Komisji Egzaminacyjnej wyniki egzaminu ósmoklasisty 2019 będą znane w piątek, 14 czerwca 2019 roku.

  • Publiczna Szkoła Podstwowa w Domecku ul. Opolska 52
  • 077 4646-176
  • pspdomecko@o2.pl
  • Sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30
Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do analizy statystycznej ruchu oraz dopasowania wyglądu i treści strony do potrzeb internautow. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki. © 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomLead

Please publish modules in offcanvas position.