previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

Prelekcja na temat bezpieczeństwa - maj 2019r.

 

 

Podczas spotkania z pracownikami Straży Miejskiej uczniowie naszej szkoły mieli szansę poszerzenia swojej wiedzy o zasadach bezpieczeństwa w przestrzeni publicznej i w Internecie. Spotkania o charakterze edukacyjnym i prewencyjnym odbywały się oddzielnie dla młodszych i starszych uczniów naszej szkoły. Prelekcja dla uczniów z klas I-III dotyczyła zasada bezpiecznego zachowania się podczas drogi do i ze szkoły oraz w miejscach publicznych. Pan ze Straży Miejskiej przypomniał uczniom numery alarmowe oraz w jakich sytuacjach należy z nich skorzystać. Prelekcja dla uczniów klas IV-VIII dotyczyła bezpiecznego korzystania z Internetu i odpowiedzialności prawnej nastolatków. Wszyscy uczniowie uważnie uczestniczyli w prelekcjach, a przede wszystkim poznali i utrwalili sobie wiedzę, jak być bezpiecznym w różnych miejscach i sytuacjach. DZIĘKUJEMY ZA TAK WAŻNE WIADOMOŚCI.

 

  • Publiczna Szkoła Podstwowa w Domecku ul. Opolska 52
  • 077 4646-176
  • pspdomecko@o2.pl
  • Sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30
Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do analizy statystycznej ruchu oraz dopasowania wyglądu i treści strony do potrzeb internautow. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki. © 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomLead