Prelekcja na temat bezpieczeństwa - maj 2019r.

Podczas spotkania z pracownikami Straży Miejskiej uczniowie naszej szkoły mieli szansę poszerzenia swojej wiedzy o zasadach bezpieczeństwa w przestrzeni publicznej i w Internecie. Spotkania o charakterze edukacyjnym i prewencyjnym odbywały się oddzielnie dla młodszych i starszych uczniów naszej szkoły. Prelekcja dla uczniów z klas I-III dotyczyła zasada bezpiecznego zachowania się podczas drogi do i ze szkoły oraz w miejscach publicznych. Pan ze Straży Miejskiej przypomniał uczniom numery alarmowe oraz w jakich sytuacjach należy z nich skorzystać. Prelekcja dla uczniów klas IV-VIII dotyczyła bezpiecznego korzystania z Internetu i odpowiedzialności prawnej nastolatków. Wszyscy uczniowie uważnie uczestniczyli w prelekcjach, a przede wszystkim poznali i utrwalili sobie wiedzę, jak być bezpiecznym w różnych miejscach i sytuacjach. DZIĘKUJEMY ZA TAK WAŻNE WIADOMOŚCI.